یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
تو از روزگاران مشو نا امید
با گردش روزگار
06 فروردین 1400     20:13

سلبریتی‌ها شیوه‌نامه بهداشتی را رعایت نمی‌کنند

سه بازیگر مشهور با انتشار پست‌هایی از سفر خود به کیش خبر دادند.

به گزارش روزگار، بهاره رهنما، نیوشا ضیغمی و الهام حمیدی سه بازیگری هستند که علی‌رغم تاکید‌های پیاپی بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در دوران شیوع کرونا، با پست‌های متعدد اینستاگرامی از سفر خود به کیش خبر دادند.

بهاره رهنما، نیوشا ضیغمی و الهام حمیدی سه بازیگر زنی هستند که تحویل سال ۱۴۰۰ را در کیش گذرانده‌اند.

۴۱۲ هزار بازدید تعداد دفعاتی است که لایو بهاره رهنما و نیوشا ضیغمی در آغاز سال نو در جزیره کیش دیده شد. لایوی که در آن هیچ نشانی از علم به شیوع دم‌به‌دم بیشتر کرونا در کشور نیست.

سوال این است که چهار میلیون‌ و هفتصد هزار نفر فالوئر بهاره رهنما، دو میلیون‌ و نهصد هزار نفر فالوئر نیوشا ضیغمی و یک‌ میلیون‌ و هفتصد هزار نفر فالوئر الهام حمیدی با دیدن پست‌های متعدد اینستاگرامی بازیگران موردعلاقه‌شان و کنارهم‌گذاشتن واژه‌های شیوع کرونا، نبود واکسن، سفر و عدم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، به چه نتیجه‌ای می‌رسند؟

لاله صبوری، در واکنش به سفر دیگر بازیگران سینما و تلویزیون به نقاط مختلف کشور، بدون رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، توییتی کنایه‌آمیز را منتشر کرد.

او در توئیترش نوشت: «چرا همه همکارانم، کیش و ترکیه و شمال، بی‌ماسک هستند، ولی من خونه بابامم؟ تازه همه‌اش هم می‌گویم مواظب باشید اوضاع خطری است. دیوونه‌ای چیزی‌ام؟»

بهاره رهنما، نیوشا ضیغمی و الهام حمیدی از جمله بازیگرانی هستند که نوروز ۱۴۰۰ را همراه با همسران‌شان در کیش گذراندند و پست‌های متعدد اینستاگرامی‌شان حکایت از عدم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در این سفر دارد.

اما حاشیه های این سفر پرماجرا به اینجا ختم نشد و با موج انتقادات از سوی کاربران مواجه شد؛ مردمی که از یک هنرمند انتظار رفتاری معقول و منطقی در برابر وقایع جامعه دارند و این عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی چیزی جز ظلم به دیگران نیست.

  1. نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین اخبار


خبر های مرتبط

نابودگر مثل اعداد

اختراع برتر در زمینه تلفن همراه

سامان قدوس در لیست فروش آمیان قرار گرفت

کنایه علی کریمی به احمدی‌نژاد

سازندگان فیلم «ابد و یک روز» می‌توانند از خواننده لس‌آنجلسی شکایت کنند

صدور کارت بانکی بریل برای نابینایان

دوباره نیما فراهی دوباره ژانر وحشت

دعوت به مناظره و پس گرفتن آن در ۲۴ ساعت!

ویژه برنامه‌های تحویل سال 1400

رکوردهای «اسکار»