شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
تو از روزگاران مشو نا امید
با گردش روزگار
05 فروردین 1400     12:01

جنجال چهره اینستاگرامی در بیمارستان

کمدین و فعال اینستاگرامی، پس از به پا کردن جنجال در بیمارستان شهید رجایی توسط پلیس بازداشت شد.

به گزارش روزگار، علی صبوری، کمدین و فعال اینستاگرامی، پس از به پا کردن جنجال در بیمارستان شهید رجایی و بازداشت شدن، در صفحه اینستاگرامش توضیحاتی را ارائه داده و از حمله قلبی، ایجاد شوک در او و حمله به سمت دکتر نوشته است.

این کمدین که با برنامه «خندوانه» به شهرت رسید، با شکایت کادر درمان و مسئولان بیمارستان شهید رجایی بازداشت و با صدور قرار قانونی توسط مقام قضائی آزاد شد.

صبوری کمدین خندوانه که به دلیل بیماری و احساس فشارخون به بیمارستان  رجایی رجوع می کند اتفاقاتی را تعریف کرده است که در نهایت منجر به بازداشت او می شود.

این چهره اینستاگرامی می‌گوید به دلیل حال بد به بیمارستان رجایی  مراجعه کرده است اما در آنجا با او برخورد بدی شده است و دکترهای بخش اورژانس به او بی اعتنایی کرده و به حال خود رهایش کردند. او مدعی شد دکتر و پرستاران برای او کاری نکردند و حالش بدتر شده و دچار شوک شده و به دکتر حمله کرده است!

سپس حراست او را نگه داشته و پرستاران به او دیازپام تزریق کردند و سپس توسط پلیس بازداشت شده و  با دستبند به پاسگاه نیروی انتظامی برده می شود

او مدعی شد از او تعهد گرفته شد تا فیلمی پخش نشود و بعد از آزادی در بیمارستان گاندی بستری شده است.

اما روایت پرستار شیفت شب این بیمارستان هم شنیدنی است. او می‌گوید که صبوری ساعت پنج و نیم صبح به اورژانس آمد اما وقتی معاینه شد و به او گفته شد که فشار خونش نرمال است و خطری تهدیدش نمی‌کند، عصبانی شده  و شروع به فحاشی کرد.

پرستار افزود: همکارش مورد هجوم فیزیکی علی صبوری قرار گرفته است. به گفته او سه نفر حراست و نرس نتوانستند علی صبوری در بیمارستان را کنترل کنند و به در بیمارستان آسیب زده است.

پرستار می گوید آنها به ۱۱۰ زنگ زدند ولی چون صبوری قابل کنترل نبود به او داروی آرام بخش تزریق کردندو چون انتقال او به مرکز پلیس با مقاومت شدید همراه بود در نهایت با دستبند او را از بخش بیرون بردند.

  1. نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین اخبار


خبر های مرتبط

عکس اموات را بدهید فیلم زنده آنها را تحویل بگیرید!

عادل به تلویزیون بازمی‌گردد؟

دردسر داروهای مسکن برای کلیه‌ها

تمام رانندگان تاکسی‌های اینترنتی احرازهویت می‌شوند

واکنش آذری جهرمی درباره تهدیدش به ترور

نمایش همزمان «ماتریکس ۴» و 16 فیلم در سینما و اچ‌بی‌او

با زور و دادگاه نمی‌توان اقتصاد را ترمیم کرد

آمریکا به پیمان پاریس بازمی‌گردد

حراجی وسایل جیمز باندهای روسی

بادبان‌ها را بکشید!