پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
تو از روزگاران مشو نا امید
با گردش روزگار
21 اسفند 1399     11:56
محمد جواد آذری جهرمی در گفت وگو با روزگار:

گرانی اینترنت بر معیشت مردم تاثیر مستقیم دارد

وزیر ارتباطات در واکنش به احتمال نامزدی در انتخابات و انجام سفرهای تبلیغاتی گفت: اگر سفرهایی که این‌روزها در کشور و از سوی همه دولت‌مردان و مسئولان کشور انجام می‌شود، به نیت انتخابات است، شما تصور کنید این سفر هم انتخاباتی است اما چنین چیزی در ذهن ما نیست و پژوه هایی که در این دولت شروع شده باید با پایان دوره تمام شوند.

محمد جواد آذری‌جهرمی در حاشیه سفر به استان هرمزگان و منطقه بشاگرد، در گفت‌و‌گو با خبرنگار روزگار گفت: گرانی اینترنت هم همچنان محل بحث است که مصوبه تازه مجلس هم به این بحث دامن زده و ممکن است سال آینده هزینه اینترنت افزایش چشم‌گیر داشته باشد.


او در پاسخ به این سوال که در این حوزه برنامه شما چیست و چه باید کرد؟، گفت:
مصوبه مجلس حتما بر گرانی اینترنت اثرگذار خواهد بود هرچند هنوز باید این مصوبه در شورای نگهبان بررسی شود. در هر صورت ما تمام تلاش خود را می‌کنیم و از همه توان خود استفاده می‌کنیم که این اتفاق رخ ندهد چون افزایش قیمت اینترنت حتما بر معیشت مردم تاثیر مستقیم دارد.

او همچنین در رابطه شائبه فعالیت انتخاباتی و تبلیغاتی راه اندازی اینترنت روستایی در ماه های نزدیک به انتخابات ریاست جمهوری هم توضیح داد:اگر سفرهایی که این‌روزها در کشور و از سوی همه دولت‌مردان و مسئولان کشور انجام می‌شود، به نیت انتخابات است، شما تصور کنید این سفر هم انتخاباتی است اما واقعیت این است که مقام معظم رهبری فرمودند دولت سه تا ۱۰۰ روز فرصت دارد و این را قدر بدانید. در هر حال ما باید کارهای باقی‌مانده را در همین دوره باقی‌مانده انجام دهیم.
او افزود: رساندن اینترنت به تمام روستاها برنامه‌ای بود که در همین دولت شروع شده و باید در همین دولت تمام شود و امیدواریم کامل هم محقق شود. بنابراین چیز دیگری در ذهن ما نیست اما اگر فردی برداشت دیگری دارد، هرکسی می‌تواند برداشت خودش را داشته باید.

  1. نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین اخبار


خبر های مرتبط

گران ترین شهرهای جهان برای مهاجران

از لذت صحبت به جای ریچارد برتون تا محروم شدن از «پدرخوانده»

رجیستری سیگار

پرونده مرگ مارادونا پیچیده شد

آخرین خبر از وضعیت محمدرضا شجریان در بیمارستان

تمام رانندگان تاکسی‌های اینترنتی احرازهویت می‌شوند

همایون شجریان ادعای محمود احمدی‌نژاد درباره پدرش را تکذیب کرد

رقبا را حذف کن و برنده باش!

واکسن ۷۰ درصدی آسترازنکا روانه بازار می‌شود

آزمایش سرولوژی کرونا چند؟