یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
تو از روزگاران مشو نا امید
با گردش روزگار
13 اسفند 1399     11:53

نمی‌گذارم کریستیانو لامپ خانه را عوض کند!

جورجینا رودریگز در مصاحبه ای به قوانین حاکم بر زندگی مشترکش با کریستیانو رونالدو اشاره کرد و گفت رونالدو اجازه ندارد لامپ سوخته خانه را تعویض کند.

به گزارش روزگار، جورجینا رودریگز در مورد قوانین خانه اش با رونالدو گفت که اجازه نمی دهد ستاره پرتغالی لامپ ها را عوض کند، زیرا خطر آسیب دیدگی برای این بازیکن وجود دارد. همچنین کریستیانو آشپزی نمی کند و یک آشپز و گاهی خود جورجینا رودریگز این وظیفه را بر عهده می گیرند.

کریستیانو رونالدو در دوران حضور در رئال مادرید رابطه پرحاشیه ای با ایرینا شایک، مدل روسی داشت و در نهایت این رابطه به جدایی انجامید. حالا سال‌هاست این ستاره محبوب و پرتغالی در کنار جورجینا رودریگز زندگی می کند و به نظر می رسد روحیه آرام و کم حاشیه تر او باعث شده حواشی نیز دست از رونالدو بردارد.

جورجینا رودریگز در مصاحبه ای در مورد قوانین خانه اش با رونالدو صحبت کرده است. او فاش کرد اجازه نمی دهد ستاره پرتغالی لامپ ها را عوض کند، زیرا خطر آسیب دیدگی برای این بازیکن وجود دارد. همچنین کریستیانو آشپزی نمی کند و یک آشپز و گاهی خود جورجینا رودریگز این وظیفه را بر عهده می گیرند.

جورجینا رودریگز گفت: تغییر لامپ توسط کریستیانو در خانه ما غیرممکن و ممنوع است، زیرا ما سقف های بسیار بلندی داریم. اگر شما جای کریستیانو رونالدو بودید، حاضر می شدید یک لامپ را تقریبا ۲۰ فوت (تقریبا شش متر) بالاتر از سطح زمین عوض کنید؟ بهتر است مراقب خود بوده و خود را وقف بهترین بودن در کارتان کنید. من از بقیه مراقبت خواهم کرد و همه کارها را جفت و جور می کنم، زیرا من دوست دارم از خانه و خانواده ام مراقبت کنم. رونالدو آشپزی هم نمی کند. پس از تمرین کردن در تمام وقت صبح، کریستیانو مستحق یک بشقاب غذای گرم و خوشمزه است که با عشق آماده شده باشد. ما یک آشپز داریم و البته بعضی اوقات من هم آشپزی می کنم.

  1. نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین اخبار


خبر های مرتبط

از مسیر قانونی پیگیری می‌کنیم

گام‌های اصلاح را سریع‌تر برداریم

رامبد جوان عذرخواهی کرد

حضور سه فیلم ایرانی در بخش رقابتی چهارمین جشنواره بین‌المللی «مِنا»

قهرمان چشم بادامی هالیوود

یک تابلو از «فراگونار» بعد از دو قرن پیدا شد

جمع‌آوری بستنی‌های آلوده به ویروس کرونا

هشت علت احساس خواب‌آلودکی بعد از صرف غذا

فیلمی که اسکورسیزی را غافلگیر کرد

توییتر حساب ریاست جمهوری را صفر می‌کند