چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
روزگار قریبی‌ست نازنین!
با گردش روزگار
05 اسفند 1399     12:12
در فدراسیون والیبال اتفاق افتاد:

وعده چهارو نیم میلیاردی سرمربی، برای هدایت تیم

در شرایطی که برخی باشگاه‌ها خود را برای حضور قدرتمند دررقابت‌های فصل آینده لیگ برتر آماده می‌کنند، یکی از سرمربیان به مدیران باشگاه وعده تزریق چهارونیم میلیارد به تیم را داده تا هدایت تیم را برعهده بگیرد.

به گزارش روزگار، رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور به مرحله پلی‌آف رسید و حالا 8 تیم برتر باید برای رسیدن به عنوان قهرمانی باهم رقابت کنند. از سوی دیگر تیم‌هایی همچون هورسان رامسر، پیکان، خاتم اردکان، شهرداری قزوین، راهیاب ملل کردستان و آذرباتری ارومیه نتوانستند به پلی آف صعود کرده و پرونده آنها در لیگ امسال بسته شد.


در شرایطی که برخی باشگاه‌ها از حالا خود را برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های فصل آینده لیگ برتر آماده می‌کنند، خبرمی‌رسد که فصل گذشته یکی از مربیان به مدیران باشگاهی که هدایت آن را برعهده داشت، وعده داده بود که چهارو نیم میلیارد به تیم تزریق خواهد کرد و نیاز است که مدیران تنها 2 میلیارد برای تیم هزینه کنند.
مدیران باشگاه هم برای اینکه وعده‌های سرمربی عملی شود، از وی تضمین خواستند که این اتفاق هم افتاد. مدتی بعد هم مدیران برای اطمینان بیشتر، از سرمربی درخواست چک کردند که بازهم او پذیرفت و یک میلیارد چک ارائه داد. هرچند این مربی عمر طولانی در این باشگاه نداشت، اما چک‌های او همچنان در نزد مدیران موجود است.
این سرمربی که در نیم فصل نتوانست تا پایان فصل به کار خود در این تیم شهرستانی ادامه دهد، این روزها به هر دری می‌زند تا بتواند چک‌های خود را پس بگیرد. باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی برای او رخ خواهد داد. پیش از این هم مصطفی کارخانه، مربی سرشناس والیبال ایران در مصاحبه‌های خود مدعی شده بود که برای حضور در برخی تیم‌ها، اسپانسرهایی را به مدیران معرفی می‌کرد، اما هیچگاه تضمینی نمی‌داد. اما حالا اوضاع متفاوت شده و تضمین نیز نیاز است.
مدیرعامل این باشگاه ، با تایید این موضوع به فارس گفته‌است: آقای سرمربی از ابتدای کارش درمسائل مالی دخالت می‌کرد که فکرمی‌کنم برای کمک به تیم بود، اما در نهایت نتوانست به وعده‌های خود عمل کند و به دلیل کسب نتایج ضعیف با وی قطع همکاری کردیم.
وی ادامه داد: حالا برای بسته شدن پرونده چک‎های این مربی باید با وی مذاکره کنیم تا به جمع‌بندی برسیم. شرایط مالی ما چندان مساعد نیست و باید ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ خواهدداد.

  1. نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین اخبار


خبر های مرتبط

امواج موبایل، قاتل حشرات؟

«گروس» در میان نامزدهای نهایی «پِن»

نقاشی که دیده نشد

شمال؛ منطقه‌ی ممنوعه

فیلم‌های ایرانی موفق‌تر از همیشه در جشنواره‌های آنلاین جهان

قالیچه پرنده؛ ابداع یک ایرانی

«کاناپه» توقیف نیست، ملاحظات شرعی شده!

هزینه اجاره نشینی در همه مناطق ایران چقدر است؟

به ما آموختی می‌‌توانیم بیشتر عاشق باشیم

دوستی خرس و گرگ!