چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
روزگار قریبی‌ست نازنین!
با گردش روزگار
05 اسفند 1399     12:32
رسانه بلژیکی در مورد بیرانوند نوشت:

مصدومیت دروازه‌بان ایرانی آنتورپ جدی نیست

در حالی که یک رسانه عراقی مدعی شده بود که بیرانوند به دلیل مصدومیت، 6 ماه از میادین دورخواهد بود اما یک رسانه بلژیکی خبرداد مصدومیت دروازه‌بان ایرانی آنتورپ جدی نیست و احتمال دارد مقابل رنجرز بازی کند.

به گزارش روزگار، علیرضا بیرانوند دروازه‌‎بان ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه آنتورپ دوروز پیش برای باردوم درطول یک هفته گذشته مصدوم شد و با برانکارد زمین بازی را ترک کرد.

به دنبال این خبر، رسانه عراقی مدعی شد که بهترین دروازه‌بان آسیا به دلیل مصدومیت، 6 ماه از میادین دورخواهد بود و دربی جذاب آسیا میان ایران و عراق در انتخابی جام جهانی 2022 را نیز ازدست خواهد داد. اما سایت « فوتبال نیوز» بلژیک خبر داد مصدومیت دروازه بان ایرانی آنتورپ جدی نیست و احتمال دارد مقابل رنجرز بازی کند.
این رسانه بلژیکی خبرداد آنتورپ منتظر بازی برگشت پنجشنبه در لیگ اروپا است تا بتواند ماموریت شبه محال خود مقابل گلاسکو رنجرز را تکمیل کند.آنتورپ در بازی رفت با نتیجه 4 بر 3 شکست خورد و اکنون در بازی برگشت کار سختی دارد. سرمربی آنتورپ در این بازی به غیر از نتیجه مشکل دروازه بانی دارد.علیرضا بیرانوند بار دیگر نتوانست رضایت بخش عمل کند و دوباره در بازی اخیر مصدوم شد. احتمال دارد این دروازه بان چند هفته از میادین دور باشد. تنها گزینه روی میز سرمربی آنتورپ دی وولف است. اما این دروازه بان 23 ساله در بازی با بروژ در جام حذفی نتوانست عملکرد قابل قبولی را داشته باشد.
خبر خوب این است بوتز دروازه بان اول آنتورپ روز گذشته اولین تمرینش را انجام داد ولی حضور در بازی پنجشنبه برای او خیلی زود است. با بازگشت بوتز مشکل دروازه بانی آنتورپ به پایان می رسد. اما مشکل اصلی اکنون بازی پنجشنبه مقابل گلاسکورنجرز است. هنوز نوع مصدومیت بیرانوند مشخص نیست ولی طبق اطلاعاتی که به ما رسید مصدومیت بیرانوند جدی نیست و روز به روز ارزیابی می‎شود تا چهارشنبه تصمیم گرفته شود که او می‎تواند به همراه تیم به اسکاتلند برود یانه. در صورت نرسیدن بیرانوند برای این بازی وولف از ابتدا در ترکیب آنتورپ قرار می‌گیرد.

  1. نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین اخبار


خبر های مرتبط

صدای کارکنان دانشگاه آزاد هم درآمد

پی‌یر، ماجراجوی دنیای مُد

رشد 25 هزار واحدی شاخص بورس در آغاز معاملات

نوبل پزشکی به کاشفان ویروس هپاتیت C رسید

فقط ۳۱ سال حبس

جایزه فانوس جادویی جشنواره ونیز به «خورشید» رسید

با مسخره‌ترین دلایل اخراج آشنا شوید

خبرتعطیلی سینما عصر جدید بسیار تلخ بود

بیماری مرموز در هند

خسرو سینایی درگذشت