چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
روزگار قریبی‌ست نازنین!
با گردش روزگار
04 اسفند 1399     13:19

ورود مجلس به تخلف اپراتورهای تلفن درمحاسبه تعرفه اینترنت داخلی

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص تخلف اپراتورهای تلفن همراه در محاسبه تعرفه اینترنت داخلی برخی سرویس‌های صوت و تصویر گفت: مجلس در این خصوص گزارش هایی دریافت کرده و حتما رسیدگی خواهد شد.

به گزارش روزگار، سیداحسان قاضی زاده هاشمی اظهار کرد: مجلس در خصوص فروش تمام بهای پهنای باند داخلی که در شورای عالی فضای مجازی مصوب شده نیم بها محاسبه شود گزارش‎هایی دریافت کرده و حتما رسیدگی خواهد شد.


عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در واکنش به بی‌اطلاعی وزیر ارتباطات از این تخلف تاکید کرد: مجلس در رسیدگی خود به این پرونده اظهارات وزیر را مدنظر قرار خواهد داد که ایشان طی دو سالی که این تخلف در حال رخ دادن بوده آیا واقعا بی اطلاع بوده است یا خیر.
وی همچنین در خصوص اظهارات وزیر ارتباطات درباره اینکه «ساترا یک سازمان قانونی برای ورود به این مسئله نیست» نیز گفت: قطعا بخش عمده ای از پهنای باند و ترافیک اینترنت متعلق به رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر است و ساترا متولی سیاست گذاری و نظارت بر این حوزه است. حداقل در خصوص این دو نقش ساترا انحصار دارد هرچند درباره بحث تعرفه گذاری نقش و وظیفه ای ندارد و تعیین کننده عدد و رقم در این حوزه نیست اما به عنوان یک نهاد سیاست‌گذار به موضوع تخلف اپراتورها در فروش پهنای باند ورود و اظهار نظر کرده است.

  1. نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین اخبار


خبر های مرتبط

روزى روزگارى، ميمه

قالیچه پرنده؛ ابداع یک ایرانی

رئیس سابق محیط زیست دماوند ترور شد

موکوکو، ستاره آینده فوتبال اروپا

سیاست‌مداران فوتبالی چه رنگی هستند؟

مدیرعامل چسب هل، سریال می‌سازد!

بیماری مرموز در هند

نشانه‌های بروز مشکل در بدن

بغض اکبر عالمی از اخلاق ناپسندی که در هنر بیداد می کند

کشاورزی که از نیم‌هکتارزمین ۸ کیلو زعفران برداشت کرد