چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
روزگار قریبی‌ست نازنین!
با گردش روزگار
04 اسفند 1399     15:28
معاون فنی مرکز سلامت محیط وزارت بهداشت:

برگزاری تمام کنسرت‌ها همچنان مجازی است

معاون فنی مرکز سلامت محیط وزارت بهداشت گفت: به هیچ کنسرتی درسراسرکشورمجوز برگزاری با حضور مردم داده نشده است.

به گزارش روزگار، معاون فنی مرکز سلامت محیط وزارت بهداشت، با اشاره به لزوم برگزاری کنسرت‌ها و انواع جشنواره‌ها در سراسر کشور اظهار کرد: در سالیان گذشته جشنواره موسیقی فجرو دیگر مراسم‌ها با حضور علاقمندان آن به صورت حضوری برگزار می‌شد که با شیوع بیماری کرونا در دنیا و‌کشورمان جشنواره‌های مختلف با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و با جمعیت بسیار محدود برگزار شد.


محسن فرهادی به با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در جشنواره فیلم و حتی موسیقی فجر به جز چند مورد گزارش در مراسم افتتاحیه و اختتامیه بررسی‌ها نشان دهنده این است که دستورالعمل‌های بهداشتی در این جشنواره ها رعایت شده است. در حال حاضر برگزاری تمام کنسرت‌ها در بستر الکترونیک و کاملا مجازی است.
او افزود: به هیچ کنسرتی مجوز برگزاری آن با حضور مردم در سراسر کشور داده نشده است و علاقمندان می‌توانند کنسرت‌ها را در فضای مجازی مشاهده کنند.
فرهادی گفت: یکی از سنت‌های حسنه ایرانیان خانه تکانی و خرید اقلام نو در روز‌های پایانی سال است. مردم باید این سنت را با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی انجام دهند.
او اضافه کرد: در حال حاضر با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور باید مردم خرید‌های خود را در بستر الکترونیک و به صورت آنلاین انجام دهند تا از تردد‌های غیر ضروری در سطح شهر و شلوغی بازار‌ها پیشگیری شود.
معاون فنی مرکز سلامت محیط وزارت بهداشت افزود:باید اتاق‌های صنفی شرایط لازم جهت انجام خرید‌های اینترنتی را فراهم کنند تا رونق کسب و کار پویا بماند و مردم بدون تردد در شهر نیاز‌های خود را خریداری کنند.

  1. نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین اخبار


خبر های مرتبط

گلشیفته: بازی در فیلم «یک مشت دروغ» زندگیم را زیر و رو کرد

پنتاگون در جستجوی اجسام ناشناخته در فضا

اجرای طرح نسخه الکترونیک باعث سرگردانی بیماران می‌شود

بورس نفس کشید

علی ربیعی: باید به خواست طبیعی افکار عمومی احترام گذاشت

دعوای دو مولتی میلیاردر بر سر بیت‌کوین

یک بام و دو هوای دولت در مقابله با کرونا

با تعطیلی دو هفته ای تهران موافقت نشد

طرح غربالگری سلامت جسمی و روحی زندانیان اجرا می‌شود

جوایز بهترین مهاجم و بهترین بازیکن ماه پرتغال دردستان طارمی