چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
روزگار قریبی‌ست نازنین!
با گردش روزگار
03 اسفند 1399     13:52

واکنش شهاب حسینی به حواشی ماجرای واکسن زدنش در آمریکا

شهاب حسینی درباره حواشی ماجرای واکسن زدانش در آمریکا توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش روزگار، علی پاکزاد (خبرنگار) گپ وگفتی با شهاب حسینی داشت و او دراین‌باره گفت:«این روز‌ها ماجرای ماسک زدن و واکسن زدن شهاب حسینی در آن سوی دنیا، موضوعی شد برای اینکه برخی به آن بپردازند و ساده از کنارش عبور نکنند. هرچند آنقدر در جامعه موضوعات مهم وجود دارد که پرداختن به این حاشیه‌ها حوصله می‌خواهد و انگیزه! برای همین هم با شهاب حسینی تماس گرفتم تا ببینم تا چه حد این موضوع برای خودش جدیت داشته است؟


شهاب حسینی در خصوص ماسکی که بصورت داشته است گفت: از ماشین که پیاده شدم دیدم ماسک ندارم. تنها ماسک داخل ماشین این ماسک بود که قبل‌تر ها، دوستم به من هدیه داده بود. بین زدن و نزدن آن تردید نکردم.
تابناک نوشت:از شهاب ماجرای واکسیناسیونش را پرسیدم. شهاب توضیح داد: هیچ نیت قبلی و برنامه ریزی مشخصی برای زدن واکسن نبود و نداشتم. به اصرار یکی از دوستان که برای آغاز یک کار سینمایی همراهی‌ام می‌کرد، در صف واکسن مازاد ایستادیم تا شانس خود را امتحان کنیم. در آمریکا برای مراکز سالمندان و سایر مراکز در اولویت، همیشه چیزی حدود بیست درصد واکسن اضافه در نظر گرفته می‌شود تا در صورت شکستگی یا اتفاقات غیرمترقبه، مشکلی برای جامعه هدف بوجود نیاید. پس از اتمام کار، مازاد را بین مردم عادی توزیع و تزریق می‌کنند. کل ماجرا همین بود. اتفافی که برای هرکسی می‌تواند بیفتد.

شهاب می‌گوید که آرزوی قلبی‌اش این است که شرایط واکسیناسیون با بهترین واکسن موجود برای هموطنانش در ایران بوجود بیاید و مردم بیش از این دچار خسارت و مصیبت نشوند. مخصوصا حالا که وعده داده شده در چند ماهه آینده شرایط واکسیناسیون عمومی در کشور بوجود بیاید و او امیدوار است که این وعده تحقق یابد.
از او در مورد پروژه‌ای که اکنون در دست دارد، سئوال می‌کنم. شهاب می‌گوید که فیلم دومش را در آمریکا ساخته است.
می‌دانستم او پیش از این بعنوان اولین کارگردانی اش در آمریکا فیلم The writer is dead را براساس نمایشنامه «نویسنده مرده است» اثر «آرش عباسی» با حضور دو بازیگر آمریکایی ساخته بود.
حالا شهاب حسینی می‌گوید که این روز‌ها مشغول ساخت فیلم «Final Act» با بازیگری سه بازیگر ایرانی انگلیس زبان و سه بازیگر آمریکایی و دو کودک ایرانی و آمریکایی بوده است.

  1. نظرات
  2. […] واکنش شهاب حسینی به حواشی ماجرای واکسن زدنش در آمریکا […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین اخبار


خبر های مرتبط

روایتی از مرام مردمی شکیبایی

فساد و رانت نتیجه انحصار در نمایش خانگی و اینترنت

نرخ دلار به کمتر از ۲۰ هزار تومان کاهش نمی‌یابد؟

احمد پورمخبر درگذشت

غلام نبی فیضی چکاب:استجازه با موازین قانونی سازگاری ندارد

سام ول، پیشگام در سینمای نوآر ایران

مجسمه سوخته ملانیا ترامپ به نمایش گذاشته شد

تحقیقات از نمونه‌های یک سیارک منظومه شمسی

محدودیت استفاده از ظروف یکبار مصرف در آلمان

بریتانیا، خروج بدون توافق