پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰
تو از روزگاران مشو نا امید
با گردش روزگار

«ماموریت غیرممکن» به تعویق افتاد

ویروس انگلیسی کرونا، فیلمبرداری پروژه سینمایی «ماموریت: غیرممکن» با بازی تام کروز که در خاورمیانه در حال فیلم‌برداری بود را متوقف کرد.

به گزارش روزگار، این فیلم سینمایی اکشن با بازی تام کروز، در هفته‌های اخیر در خاورمیانه جلوی دوربین رفته است، اما بعد از آن‌که عده‌ای دست از کار کشیدند و خواستار بازگشت به انگلیس پیش از اعمال محدودیت‌های مسافرتی شدند، تولید این فیلم به حالت تعلیق درآمد. یکی از عوامل نزدیک به فیلم توضیح داد که تولید آن دچار مشکل شده و اختلافاتی بین عوامل و بازیگران فیلم به وجود آمده است.


او ادامه داد: «برای بعضی‌ها قرنطینه شدن در هتل بعد از بازگشت به انگلیس خوشایند نیست؛ به همین دلیل آن‌ها درخواست کرده‌اند پیش از تغییر قوانین و اعمال محدودیت‌ها برای مسافران، به انگلیس بازگردانده شوند. در نتیجه، نبود تعدادی از عوامل به طور اجتناب‌ناپذیری تولید فیلم «مأموریت غیرممکن» را به تعویق خواهد انداخت.»
انتظار می‌رفت فیلمبرداری این اثر در امارات بدون مشکل پیش برود، اما با تصمیم انگلیس برای بستن مرزها، شرایط تغییر کرد.
در این فیلم علاوه بر تام کروز، ستارگان دیگری مثل سیمون پگ، ونساکربی و هایلی‌آتول نقش‌آفرینی می‌کنند. پیش‌بینی می‌شود مدتی بعد فیلمبرداری این اثر هیجان‌انگیز در انگلیس ادامه پیدا کند.
تام کروز تلاش زیادی برای حفظ امنیت و سلامت عوامل فیلم انجام داده است. براساس گزارشی که مجله سان منتشر کرده، این بازیگر، میلیون‌ها دلار برای یک منطقه نظامی هزینه کرده تا فیلمبرداری بدون مشکل ادامه پیدا کند. رفتار خشونت‌آمیز تام کروز با عوامل فیلمش نیز مدتی پیش خبرساز شده بود که در پی آن چند نفر از حضور در «مأموریت غیرممکن» کناره‌گیری کردند

  1. نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین اخبار


خبر های مرتبط

کدام کالاها بیشترین واردات را به کشور داشتند؟

تهمت‌های ستم‌پیشگان در من بی اثر خواهد بود

۱۱ گیاه دارویی علیه افسردگی

اینکه به مردم می گویند نخورید توهین به یک ملت است

کرونا علیه کوکاکولا!

این کود شیمیایی انفجاری!

روزگار غریب اسدالله یکتا

جست‌وجوی گورستانی جدید برای تهران

15 فیلم خارجی در اسکار

حرکت مهاجم ایرانی که توسط پرتغالی‌ها ممنوع شد