پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰
تو از روزگاران مشو نا امید
با گردش روزگار
23 بهمن 1399     15:03

کشف جسد کاسیا لنهاردت، نامزد مدافع بایرن مونیخ

جنازه کاسیا لنهاردت، نامزد ژروم بواتنگ در حالی در آپارتمانش پیدا شد که در در تاریخ دوم فوریه رسما اعلام کرد از این مدافع آلمانی جدا شده است.

به گزارش روزگار، داستان زندگی شخصی ژروم بواتنگ بارها و به مطبوعات و شبکه‌های تلویزیونی کشیده شد و در سال‌های اخیر شاهد بروز جنجال‌های زیادی در مورد زندگی شخصی این، مدافع آلمانی و باتجربه بایرن مونیخ بوده‌ایم همین اخیرا اخباری در مورد قطع ارتباط بواتنگ با کاسیا لنهاردت، مدل ۲۵ ساله منتشر شده بود و حالا جنازه این زن ۲۵ ساله در خانه اش در برلین توسط پلیس پیدا شده است.

کاسیا لنهاردت که از رابطه قبلی خود یک فرزند داشت، در تاریخ دوم فوریه رسما اعلام کرد از بواتنگ جدا شده است. مدافع آلمانی این زن را به خراب کردن رابطه او با فرزندانش و البته باج خواهی برای ادامه رابطه متهم کرده بود. کاسیا نیز اخیرا بواتنگ را شیطان خطاب کرده و مدعی شد کمی از بعد فراموشی درد جدایی، در مورد دلایل این اتفاق به صورت علنی برای همه صحبت خواهد کرد.

ژروم بواتنگ چندی قبل در این رابطه گفت: کاسیا با قطع رابطه من با نامزد سابقم ربکا و خانواده‌ام و باج‌گیری با من ارتباط پیدا کرد، اما من تصمیم گرفتم که به کاسیا پایبند باشم. در طول رابطه، کاسیا اغلب من را تهدید به نابودی می‌کرد. او تهدید کرد که دوران حرفه‌ایم را نابود کرده و حتی کاری می‌کند فرزندانم را از دست بدهم.

کاسیا گفت من را متهم به ضرب و شتم کرده و شکایت خواهد کرد. او می‌دانست که مادر فرزندانم من را به همین موضوع متهم کرده و ما در این رابطه و این پرونده دادگاهی پیش رو داریم. کاسیا با مادر فرزندانم تماس گرفت و گفت که در دادگاه به او کمک خواهد کرد. همه هدف او فقط نابود کردن من بود.

  1. نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین اخبار


خبر های مرتبط

به خاطر چند مشت دلار

آژیر خطر در غرب تهران

روسای قوای سه‌گانه در اجرای تبصره ماده ۴۸ مقصرند؟

گران‌ترین کلاه‌های دنیا

مسعود ولدبیگی چهره‌پرداز پیشکسوت سینما درگذشت

جدول خاموشی‌های احتمالی اعلام می‌شود

کاوشگر امارات راهی مریخ شد

شب درخشان «سرزمین آواره‌ها» در مراسم متفاوت اسکار93

با همسر معتاد به گوشی چه‌کنیم؟

افشای اطلاعات شخصی ۱.۳ میلیون کاربر در کلاب هاوس