یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
تو از روزگاران مشو نا امید
با گردش روزگار
11 بهمن 1399     14:22

نباید انصاریان از مرگ میناوند باخبر شود

انصاریان و میناوند، دو اسطوره فوتبال ملی، به دلیل ابتلا به کرونا بستری شدند، میناوند دنیای مستطیل سبز را برای همیشه ترک کرد، اما انصاریان کماکان بستری و بی خبر از مرگ دوست دیرین خود است.

به گزارش روزگار، حامد اژدری، داماد خانواده علی انصاریان در برنامه «صبح بخیر» شبکه سه روی خط آمد و با لحنی خسته درباره شرایط وخیم و اوضاع ریوی علی انصاریان صحبت کرد.او از همه مردم ایران خواست تا انصاریان را دعا کنند. البته او تاکید کرد  که این دعا باید برای همه بیمارانی که درگیر ویروس ناشناخته کرونا هستند انجام بشود.

اژدری در مورد وضعیت سلامتی انصاریان گفت: شرایط او همان شرایط گذشته است و او تحت نظر پزشکان و در شرایطی که از ونتیلاتور کمک  می گیرد تنفس می کند و هوشیار است اما به دلیل درگیری شدید ریه ها با ویروس کرونا اوضاع مناسبی هم ندارد.

اژدری در بخشی از حرف هایش از علاقه مندان خواست درباره جویا شدن حال این بازیکن سابق فوتبال ایران کمی خوددار باشند چرا که ظاهراً  تماس‌های تلفنی مکرر با بیمارستان و حضور در راهروهای بیمارستان فرهیختگان برای  اطلاع از اوضاع و احوال انصاریان اختلالاتی در کار این مجموعه درمانی ایجاد کرده است.

داشتن روحیه برای سلامت انصاریان مهم است

ورزش سه نوشت: با توجه به حرف های حامد اژدری موضوع مهم برای ستاره سابق فوتبال ایران روحیه داشتن و روحیه دادن به اوست و به همین سبب همه مراقبند او از خبر فوت مهرداد میناوند، هم باشگاهی سابقش مطلع نشود و او فعلا در این شرایط مبارزه سنگینی با ویروس کرونا دارد.

برای ملی پوش سابق فوتبال ایران دعا می کنیم.

اخبار مرتبط:
شرایط عمومی «علی انصاریان» خوب نیست
مهرداد میناوند درگذشت

  1. نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین اخبار


خبر های مرتبط

تماشای فیلم‌های مستهجن برای زوج‌ها آسیب زاست

دستور فوری روحانی برای جلوگیری از ورود کرونای هندی

گربه سیاه بهرام رادان در صوفیه بلغارستان

روزى روزگارى، ميمه

زنده‌تر از تو کسی نیست

انتشار شعری منتشر نشده از هوشنگ ابتهاج

بازی EA با دم شیر!

بازیکن ایرانی به قولش وفا نکرد

زنان آوازخوان کلیپ کرمانشاه بازداشت شدند

شاسی‌بلندهای الکتریکی فولکس‌واگن