چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
روزگار قریبی‌ست نازنین!
با گردش روزگار
13 آذر 1399     20:45
تازه ترین موضع‌گیری مدیر شبکه سه علیه «نود»

فروغی: فردوسی‌پور مظلوم نمایی می‌کند

مدیر شبکه سه سیما در تازه ترین سخنان خود به ماجرای حذف عادل فردوسی پور اشاره کرد و گفت: ایشان دارد مظلوم نمایی می‌کند، پیشنهاد دادیم بیاید گزارش کند، اما خودش قبول نکرد.

به گزارش روزگار، علی فروغی، مدیر شبکه سه سیما در گفت‌و‌گویی تصویری درباره ماجرای حذف عادل فردوسی‌پور و برنامه تلویزیونی «90» گفت: محبوبیت و تخصص ایشان برای ما پنهان نبود اما نمی‌شد این چنین ادامه داد، درباره او مهم ترین بحث این بود که کار داشت از مدار خود خارج می شد و سایرین هم داشتند نگاه می‌کردند که اگر کسی می تواند از مدار خارج شود و به دلیل محبوبیت کسی حرفی به او نزند، ما هم به همین روش عمل کنیم. با این روش صدا و سیما داشت از هم می‌پاشید.

فروغی ادامه داد: ناگزیر بودیم که این تصمیم را بگیرم و راه هم برای ایشان باز است و به شما بگویم ایشان دارد مظلوم نمایی می‌کند. ایشان کارمند رسمی صدا و سیماست و در همین یک سال اخیر یک میلیارد از مطالبات ایشان را پرداخت کردیم، با امضای بنده به ایشان ترفیع شغلی دادیم، شبکه ورزش زیرنظر شبکه سه است و ایشان مبلغ زیادی بابت برنامه فوتبال ۱۲۰ دریافت کرد. به ایشان پیشنهاد دادیم بیاید گزارش کند، اما خودش قبول نکرد. برخلاف این مظلوم نمایی‌ها و در همان دوره‌ای که بحث مهاجرت شده بود، ایشان به صورت دستی درخواست فوتبال ۱۲۰ را به ما داد.

وی همچنین گفت: منتهی بلد هستند و رسانه در اختیار دارند، فضای مجازی بالاخره دست ما نیست و از آن طریق ادراکی برای جامعه درست کردند. ما اما کار برای انجام زیاد داریم و نمی‌رسیم به این مسایل بپردازیم.

  1. نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین اخبار


خبر های مرتبط

ژن جهش یافته نئاندرتال‌ها، مقصر کاهش آستانه تحمل درد!

درباره رابطه کاکائو با مغز

توضیح خیابانی درباره مرگ تختی

خفاش‌ها چگونه در مقابل ویروس کرونا دوام می‌آورند؟

پیشروی قیمت طلا و سکه/ دلار به ثبات رسید

کشمکش شورای‌شهر و فرمانداری بر سر زیست شبانه تهران

سهم 13 درصدی گوشت گوسفند در سبد غذایی ایرانیان

محسن یگانه و آهنگ 100 میلیونی

سفره مدیترانه‌ علیه دیابت

طرفداران ملوان قرنطینه را شکستند و وارد استادیوم شدند/ عکس