شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
تو از روزگاران مشو نا امید
با گردش روزگار

توپ افزایش دستمزد بازیگران در زمین کیست

متأسفانه امروز هرچه آثار تولیدی وقیحانه و مستهجن‌تر، مشتری بیشتری پیدا می‌کند.

مسعود کرامتی گفت: متأسفانه امروز هرچه آثار تولیدی وقیحانه و مستهجن‌تر، مشتری بیشتری پیدا می‌کند.
به گزارش روزگار، مسعود کرامتی، بازیگر و کارگردان باسابقه تلویزیون درباره تجمل گرایی غیرقابل باور سریال های اخیر شبکه نمایش خانگی گفت: تهیه‌کننده‌ای که سرمایه‌گذاری می‌کند بالأخره به اقبال مخاطب توجه دارد.

وقتی مخاطب اقبال از اثری داشته باشد همه ارکانش دیده می‌شوند. آن معروفیت‌ها و دیده شدن‌ها باعث بالا رفتن دستمزدها می‌شود. من مخالف این نیستم فضای سریال‌خانگی و فیلم سینمایی حتی تجملّی باشد اما حرفی برای گفتن داشته باشد. قصه ‌و مضمونی داشته باشد که عده‌ای به مفاهیمش فکر کنند و درگیرش شوند. بحثم ظاهر نیست بحث سر محتوا است. آن گم‌شده‌ای که این روزها می‌توان در میان آثار نمایش‌خانگی، به عنوان حلقه مفقوده از آن یاد کرد.
وی افزود: متأسفانه هرچه وقیجانه و مستهجن‌تر، مشتری بیشتری پیدا می‌کند. رکیک‌بودن و شکل بی‌ادبانه‌ای که در ارتباط کاراکترهای فیلم‌های سینمایی و آثار کمدی‌مان به خصوص وجود دارند. این فیلم‌ها و آثار از طرفِ مخاطب امتیاز می‌گیرد و مخاطب به آن اقبال نشان می‌دهد.


کرامتی درباره عامل افزایش دستمزدهای بازیگران نظر خود را اینطور بیان کرد: به نظرمن سوتفاهمی درباره دستمزد بازیگران بوجود آمده است. همه بازیگران دستمزد آنچنانی نمی‌گیرند و تعداد انگشت‌شمارند که دستمزدشان بالا است. اتفاقاً تلویزیون این معضل را ایجاد کرد؛ تلویزیون مشخصاً به تهیه‌کننده‌اش می‌گفت سراغ فلان شخص برود و آن شخص می‌گفت این قدر می‌گیرم که تهیه‌کننده می‌گفت من ندارم و تلویزیون می‌گفت من می‌دهم او را بیاورید. از تلویزیون شروع شد و به نمایش‌خانگی رسید و آنجا شدت و عدت پیدا کرد. عده خاصی این ویژگی را دارند که مدیران و مردم دوستشان دارند؛ ترکیبی شده که بتازند.

  1. نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین اخبار


خبر های مرتبط

مراکز معاینه فنی خودرو تهران

«شهرزاد» و «قورباغه» در صدر لیست IMBd

فقط ۳۱ سال حبس

سلبریتی‌ها شیوه‌نامه بهداشتی را رعایت نمی‌کنند

«پاندمی کرونا» عبارت برگزیده سال ۲۰۲۰

طرح شفافیت آرای نمایندگان به صحن بازمی‌گردد

سیاست ارزی رانتی و سازوکار آن باید اصلاح شود

بیت‌کوین ۵۰ هزار دلاری شد

گواهی فوت 9 تن از خدمه نفت‌کش سانچی باطل شد

پیوند زدن سینما با امور خیریه به این هنر اعتبار می‌بخشد