شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
تو از روزگاران مشو نا امید
با گردش روزگار
05 آبان 1399     12:18

سقوط دلار و سکه به کانال کاهشی

قیمت دلار و سکه امروز در بازار به کانال‌های کاهشی ورود کرد و به ترتیب ۲۸,۲۰۰ (بیست و هشت هزار و دویست ) تومان و 13,900,000 (سیزده میلیون و نهصد هزار) تومان نرخ گذاری شدند.

به گزارش روزگار، در پنجمین روز از آبان ماه و در نخستین ساعات فعالیت بازار قیمت‌ها روندی نزولی را به مانند دو روز گذشته در پیش گرفتند، به نحوی که دلار و سکه عقب‌گردی به کانال‌های کاهشی داشتند.

بازار طلا در ایران امروز شاهد کاهش نسبی ارزش هر گرم طلا 18 عیار است که به ۱,۲۷۸,۱۰۰ (یک میلیون و دویست و هفتاد و هشت هزار و یکصد ) تومان رسید. همچنین در بازار جهانی قیمت هر اونس طلا پایین آمد و ۱,۸۹۹ (یک هزار و هشتصد و نود و نه) دلار قیمت خورد.

قیمت دلار هم امروز در بازار و صرافی بانک ملی بر مدار کاهش پیش رفت و به کانال های کاهشی وارد شد. دلار امروز در صرافی ملی به نرخ 27،700 (بیست و هفت هزار و هفتصد) تومان خریداری شد و برای فروش هم 28،280 (بیست و هشت هزار و دویست و هشتاد) تومان ارزش گذاری شد.

نرخ خرید و فروش یورو هم در صرافی ملی به ترتیب 32،740 (سی و دو هزار و هفتصد و چهل) تومان و 33،500 (سی و سه هزار و پانصد) تومان اعلام شد.

در بازار آزاد هم اوضاع به همین منوال سپری شد و دلار به کانال 28 هزار تومان بازگشت و ۲۸,۲۰۰ (بیست و هشت هزار و دویست ) تومان معامله شد. یورو اما در کانال 34 تومان کاهش نامحسوسی را تجربه کرد و ۳۴,۳۳۸ (سی و چهار هزار و سیصد و سی و هشت ) تومان قیمت خورد.

بازار سکه هم امروز شاهد کاهش قیمت ها بود به نحوی که سکه تمام با افت قیمت 700 هزار تومانی به کانال 13 میلیون تومان سقوط کرد. نیم سکه هم در کانال هفت میلیون تومان عقب نشینی نه چندان محسوسی داشت و ۷,۵۰۰,۰۰۰ (هفت میلیون و پانصد هزار) تومان ارزش گذاری شد.

  1. نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین اخبار


خبر های مرتبط

کمال تبریزی فیلم می سازد؟

به جای جنگ قدرت، منافذ رخنه دشمن را مسدود کنیم

توقف فیلمبرداری فیلم وحید جلیلوند پس از ابتلای نویدمحمدزاده به کرونا

سفره‌‏ای که برای 30 کارگر پهن شد

اینکه جوانی با تماشای دست خانمی تحریک شود خوب است

ابرشرکت جدید صنعت خودرو وارد می‌شود!

حامد بهداد: برای زدن جامعه هنری هرکاری می‌کنند

ماجرای قتل روانپزشک معروف در تهران

ماسک و گیتس در آروزی کنترل انسان؟

انجمن ‌رسانه‌ای‌هالیوود طی دو دهه هیچ عضو سیاه پوستی نداشته