یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
روزگار قریبی‌ست نازنین!
با گردش روزگار
03 آبان 1399     12:38

عقب نشینی قیمت دلار و سکه در بازار

عمده قیمت ها امروز در بازار بر مدار کاهش پیش رفتند.

به گزارش روزگار، بازار طلا، سکه و ارز امروز را در حالی آغاز کرد که عمده قیمت‌ها نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته سیر نزولی را تجربه کردند.

قیمت طلا امروز در بازار ایران در حالی پایین آمد و هر گرم طلا 18 عیار ۱,۳۱۵,۰۰۰ (یک میلیون و سیصد و پانزده هزار) تومان نرخ گذاری شد که در بازار جهانی شاهد افزایش قیمت هر اونس طلا نسبت به روز گذشته هستیم که با رشد ۰.۰۷ درصدی به ۱,۹۰۱ (یک هزار و نهصد و یک ) دلار رسید.

در بازار ارز هم قیمت دلار در بازار آزاد افت 350 تومانی را تجربه کرد و به ۲۹,۴۰۰ (بیست و نه هزار و چهارصد ) تومان رسید. اما یورو و پوند افزایش قیمت را در پیش گرفتند و به ترتیب ۳۵,۳۰۴ (سی و پنج هزار و سیصد و چهار ) تومان و ۳۸,۸۲۹ (سی و هشت هزار و هشتصد و بیست و نه ) تومان معامله شدند.

صرافی بانک ملی ایران هم قیمت فروش دلار را امروز 29،100 (بیست و نه هزار و 100) تومان اعلام کرد و یورو هم با نرخ 34،500 (سی و چهار هزار و پانصد) تومان به فروش رفت.

امروز همچنین بازار سکه شاهد افت محسوس قیمت ها بود که سکه تمام با کاهش 200 هزار تومانی قیمت عقبگردی به کانال 14 میلیون تومان داشت و به 14،800،000 (چهارده میلیون و هشتصد هزار) تومان رسید.

نیم و ربع سکه هم که امروز بر مدار کاهش قیمت پیش رفتند به ترتیب ۷,۶۰۰,۰۰۰ (هفت میلیون و ششصد هزار) تومان و ۵,۰۰۰,۰۰۰ (پنج میلیون) تومان نرخ گذاری شدند.

  1. نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین اخبار


خبر های مرتبط

عقب‌نشینی قیمت‌ها در بازار ادامه دارد

کودکان درگیر کرونا و تنهایی

مهدی هاشمی با این فیلم به جشنواره فجر می‌آید

اروپا درها را به روی لندن بست

نگرانی‌ها برای گورستان تاریخی ارامنه

کارن همایونفر سکته قلبی را پشت سرگذاشت

پیشگویی نوستر آداموس برای ۲۰۲۱

سیستم بانکی ایران، آشفته و سودطلب است

واکسن کرونا از هفته آینده وارد می‌شود

پیام «زودیاک» 51 سال بعد رمزگشایی شد