پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰
تو از روزگاران مشو نا امید
با گردش روزگار
10 شهریور 1399     18:54
هشدار مایکل مور

ترامپ ممکن است دوباره به یک پیروزی غیرمعمول دست یابد

مایکل مور،‌ مستندساز چپگرا و معترض آمریکایی اعلام کرد دونالد ترامپ،‌ رئيس جمهوری ایالات متحده ممکن است موفقیت غیرقابل انتظار خود را در سال ۲۰۱۶ میلادی، در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ نیز تکرار کند.

به گزارش روزگار، آقای مور که تلاش دموکرات‌ها برای غلبه بر ترامپ را کافی نمی‌داند، روی فیسبوک خود نوشت: «آیا خیالتان راحت است که راهی وجود ندارد تا ترامپ برنده شود؟ بابت اعتماد به دموکرات‌ها خوشحالید؟»

این فیلم‌ساز جنجالی سپس با اشاره به‌نظرسنجی اخیر در دو ایالت میشیگان و مینه‌سوتا که نشان می‌داد محبوبیت ترامپ افزایش یافته افزود: «دارم از ۱۰ هفته قبل از انتخابات به‌شما هشدار می‌دهم. علاقهٔ ۶۰ میلیون نفر به ترامپ به‌شکل نامعمول (زیاد) است! علاقه‌شان به جو (بایدن)، چندان زیاد نیست.»

از سوی دیگر دونالد ترامپ نیز در توییتی به سخنان مایکل مور واکنش نشان داد و نوشت: «مایکل می‌داند!!!»
مایکل مور در ادامه پست فیسبوکی خود خطاب به مخالفان ترامپ نوشت: «خلاص شدن از شرّ ترامپ را به دموکرات‌ها نسپارید. شما خودتان باید از شرّ او خلاص شوید. در ۶۷ روزِ پیش‌رو، باید هر کدام ما بلند شویم و دنبال این باشیم که ۱۰۰ نفر را جمع کنیم که رأی بدهند.»

نظرسنجی اخیر «گروه ترافالگار» نشان داده که ترامپ و بایدن در ایالت مینه‌سوتا هر یک با حدود ۴۷ درصد آرا، محبوبیت برابری دارند و ترامپ در میشیگان با ۴۷ درصد محبوبیت، از بایدن که نزد ۴۵ درصد شرکت‌کنندگان محبوبیت داشته، پیش است.

  1. نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین اخبار


خبر های مرتبط

آنکه غربال به دست دارد

قصه تصویر ماندگاری که از پرویز پورحسینی ثبت شد

«شنای پروانه» بازی‌های درخشانی داشت

ژولیت گرکو، خواننده بزرگ فرانسوی، درگذشت

تاثیرات بیماری کرونا بر پوست

«زن نشسته» پیکاسو ۱۰۳ میلیون دلار فروش رفت

نخستين ايرانی كه قهرمان كشتی جهان شد

بازگشایی مشروط ماچوپیچو

آموزش و پرورش خیانت در امانت کرد!

وقتی مرد مکزیکی پستان‌دار شد